Agenti Imobiliari, Consilieri si Manageri Agentie

CENTURY 21 Romania

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturile vacante sunt disponibile in cadrul agenitilor din Reteaua CENTURY 21 ce ofera servicii imobiliare complete, la standarde internationale, atat clientilor din tara noastra cat si din strainatate.

RESPONSABILITATI:
- Intermedierea tranzactiilor imobiliare
- Crearea si dezvoltarea relatiilor cu clientii
- Administrarea bazei de date cu tranzactii, clienti si parteneri
- Consultanta imobiliara si asistenta in vederea obtinerii de finantari
- Raportarea activitatii

CERINTE

- Experienta minima 2 ani
- Studii superioare, cunostinte avansate de operare PC
- Abilitati de munca in echipa, persoana dinamica si sociabila
- Abilitati de negociere si comunicare
- Permis de conducere categoria B
- Limba engleza nivel avansat; a doua limba straina reprezinta un avantaj

BENEFICII OFERITE

- Posibilitatea dezvoltarii profesionale inr-o organizate de talie mondiala
- Mediu de lucru dinamic si motivant
- Programe periodice de pregatire
- Programe de premiere si recunoastere la nivelul Retelei
- Pachet compensatoriu si comisioane competitive
- Autoturism si telefon mobil
- Alte beneficii in funcite de performanta

Sistemul CENTURY 21 este parte a grupului Realogy, grup ce are o experienta de peste 100 de ani in imobiliare.

Century 21 Real Estate LLC este cel mai mare francizor de agentii imobiliare din lume cu peste 8,500 de oficii detinute si administrate independent, 145,000 de brokeri si agenti in peste 60 de teritorii si tari din toata lumea.