Agenti Imobiliari

PDT Recruitment Agency

Job expirat

RESPONSABILITATI

Dezvoltarea si administrarea unui portofoliu de clienti si proprietari
Vizionarea si evaluarea ofertelor si intoducerea informatiilor ulterior in baza de date a companiei.
Evaluarea cererilor clientilor companiei si ofertarea celor mai potrivite proprietati.
Prezentarea si vizionarea ofertelor compatibile cu cererea clientilor.
Acordarea asistentei la negocieri si finalizarea tranzactiilor.

CERINTE

- aptitudini de comunicare si negociere
- abilitati organizatorice
- limba engleza – minim nivel mediu
- utilizarea pachetului MS Office si a Internet-ului
- studii superioare
- experienta – minim 6 luni pe un post similar

BENEFICII OFERITE

-pachet salarial motivant, corelat cu performanta (salariu + comision + bonusuri )
- posibilitatea avansarii si dezvoltarii unei cariere in domeniul imobiliar
- mediu de lucru profesionist

Firma de selectie si plasare a fortei de munca.Aplicantii sunt rugati sa trimita cv-urile la office@pdt.ro