Agenti de vanzari pentru software de facturare si gestiune online de tip mini ERP

DE VIS SOFTWARE SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obiectul vanzarii este unul singur: contractarea de abonamente anuale cu plata lunara a clientilor noi de tip persoane juridice (firme) pentru aplicatia de facturare si gestiune online CloudWay - detalii aplicatie la www.cloudway.ro

CERINTE

Cautam agenti de vanzari motivati, orientati spre cresterea portofoliului de clienti, capabili sa atinga target de clienti noi lunar, buni comunicatori, entuziasti, cunostinte utilizare PC, deplasare in teren in Bucuresti, Ilfov deocamdata, dar perspectivele sunt de extindere in toata tara.
Avantaje: limba engleza mediu, permis de conducere, experienta in vanzari, persoane dispuse sa se inregistreze ca P.F.A.

BENEFICII OFERITE

Oferim conditii foarte avantajoase la performante deosebite (atingerea sau depasirea targetului de clienti noi, lunar)

2007 – Fondare DE VIS SOFTWARE SRL ca producator de software on-premise: jocuri educative pentru copii si programe de gestiune;
2010 - Lansare aplicatie de facturare si gestiune de tip mini-ERP, CloudWay in regim SaaS (inchiriere software pe baza de abonament lunar) pe platforma de cloud Microsoft Azure de la Microsoft;
2011 - Aplicatia CloudWay este finalista a concursului "Afacerea Ta, Faima Ta" organizat de Microsoft, prima din Romania dezvoltata pe tehnologia .NET pe platforma de cloud Windows Azure de la Microsoft.
2012 - Aplicatia CloudWay este finalista a concursului "Afacerea Ta, Faima Ta" organizat de Microsoft, prima din Romania dezvoltata pe tehnologia .NET pe platforma de cloud Windows Azure de la Microsoft.