AGENTI DE VANZARI

GRUP CARA CONS S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

-cautare de noi clienti , ofertare
-realizarea targeturilor impuse lunare
Anuntul este valabil pentru toate orasele tarii.

CERINTE

-studii medii sau superioare
-cunostinte operare PC
-dinamic,perseverent,rezistent la stres,dornic de afirmare
-posesor autoturism proprietate personala (provizoriu)
-experienta in vanzari si/sau constructii constituie avantaj
-varsta max 35 ani
-indiferent de localitate

BENEFICII OFERITE

-telefon
-instruire
-decontare cheltuieli
-autoturism (dupa o perioada de proba)
-pachet salarial atractiv format din salariu de baza + comision (functie de realizari) + bonusuri
-contract de munca
-posibilitatea realizarii unui venit lunar de peste 300 euro
-posibilitate de promovare
-un loc de munca intr-o societate in plina expansiune la nivel national

Societate comerciala cu domeniu de activitate in constructii , reprezentant megaprofil , specializata in vanzarea acoperisurilor metalice , halelor metalice si a altor tipuri de profile din otel
Echipa proprie de montatori autorizati si calificati
Productie proprie de accesorii