Sales Representative - camere de supraveghere si sisteme de securitate

911 Urgente Publicitare SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- extinderea portofoliului de clienti prin noi vanzari
- promovarea serviciilor si produselor firmei
- redactarea de oferte si încheierea de contracte
- mentinerea relatiei cu actualii clienti
- întocmirea de rapoarte privind activitatea desfasuratã (vânzãri, încasãri, etc.)
- respectarea standardelor cu privire la imaginea firmei si a brandurilor comercializate

CERINTE

- cunostinte solide de MS Office: excel, word
- abilitatati de comunicare si prezentare
- experienta în vânzãri
- minime cunostinte tehnice (computer hardware, periferice, echipamente de birou)
- spirit de echipã, rezistentã la stres, responsabilitate
- cunosterea limbii engleze

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision
Telefon de serviciu
Dupa primele 2 luni de target atins se aloca autoturism de serviciu

DESCRIEREA FIRMEI

MyTel Romania - sisteme de supraveghere si securitate.