Agenti de recrutare part-time pentru programe de tip Work&Travel

Thera Group

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pentru programele Work & Travel, Internship si Au Pair cautam agenti de
recrutare, care sa recruteze candidati pentru programele aflate in
desfasurare pe durata sezonului estival 2011 concomitent cu promovarea programelor desfasurate.
Mentionam ca activitatea nu are un punct de lucru fix.

CERINTE

Conditii de eligibilitate:

- Varsta minima 18 ani, de preferinta sudent;
- Spirit pro-activ si intreprinzator;
- Ambitie, perseverenta, orientare catre rezultat;
- Sociabilitate, comunicativitate;
- Dorinta de a dezvolta o cariera in domeniul resurselor umane.

BENEFICII OFERITE

Se ofera:

- Program de lucru flexibil;
- Colaborare in baza unui contract de mandat comercial;
- Comisioane din activitate;
- Posibilitatea de angajare pe durata nedeterminata pe functia consultant
resurse umane, in functie de rezultate.

Thera Group este una dintre cele mai mari companii de recrutare de forta de
muncã pentru strãinãtate din România, opereazã prin agentii proprii în
Bucuresti, Constanta, Cluj si Iasi, si a încheiat contracte de exclusivitate cu
numerosi angajatori parteneri din întreaga lume.

www.theragroup.ro