Agenti de Marketing Pensii Private

CREFO Broker de Pensii Private

Job expirat

RESPONSABILITATI

CREFO Broker de Pensii Private obligatorii acreditat CSSPP ofera acum portofoliul complet de fonduri de pensii.

Cautam doar persoanele ambitioase, doritoare de castiguri nelimitate prin strangerea de adeziuni la pensiile obligatorii.

Oferim oportunitatea unica de a castiga venituri substantiale. Limita castigului depinde doar de numarul de semnaturi stranse intre 17 septembrie si 16 ianuarie 2008.

CERINTE

- Persoane pasionate de castig rapid
- Persoane cu initiativa si spirit de invingator
- Experienta in contacte directe
- Abilitati de comunicare si prezentare

- Celor mai buni se ofera oportunitatea unei cariere exceptionale in domeniul financiar-bancar.

BENEFICII OFERITE

CREFO iti ofera avantajul de a oferi adeziuni la toate fondurile de pensii: Aviva, ING, Allianz, Generali, BCR, Omniasig, BT Aegon, Prima, Interamerican, AIG, OTP, Delta.

Mediu de lucru este concurential si profesional. CREFO ofera training gratuit pentru autorizarea ta ca agent de marketing.

Daca esti foarte bun, acum este momentul tau. Accepta provocarea.

DESCRIEREA FIRMEI

Broker de Pensii Private Obligatorii