Agenti de Marketing

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Grup Intercredit recrutreaza Consultanti Financiari pentru Campania de Pensii Private Obligatorii care se va derula in perioada 17 septambrie 2007 - 17 ianuarie 2008 comform legii 411/2004.

Detalii despre Campanie:
- Toata populatia Romaniei cu varsta intre 18 – 35 ani
VA FI OBLIGATA sa adere la un fond privat de pensii intre
01 august si 30 noiembrie 2007.
- 2% din venitul brut al fiecarui contribuabil vor fi redirectionati de la
fondul de pensii de stat catre fondul de pensii privat, deci angajatul
NU VA PLATI NIMIC IN PLUS.
- Angajatii au nevoie de consiliere in aderarea la un fond de pensii
private de calitate.

Oportunitate:
- Pentru acest serviciu va fi recrutata o forta de agenti de pensii care
va fi recompensata cu comisioane in valoare totala de
peste 100 milioane EUR
- O parte din aceste comisioane poate foarte usor sa fie a ta!
- Vei beneficia de training, materiale de comunicare, suport de marketing.
- Posibilitatea de a lucra pe termen lung in cadrul companiei

CERINTE

Persoane dinamice, comunicative si dornice de castig.