Agenti Call Center cu GERMANA pentru BUCURESTI

Job Connect

Job expirat

RESPONSABILITATI

Clientul nostru este o companie multinationala, unul dintre centrele de contact de varf din Europa, specializat pe servicii de call-center.

Responsabilitati:
-preluarea de apeluri telefonice de la clientii colaboratorului nostru;
-traduceri de e-mailuri din limba engleza in germana, si invers;
-solutionarea prin e-mail sau telefon a diferitelor probleme (de exemplu, plangerile din partea clientilor);
-promovarea produselor colaboratorilor nostri.

CERINTE

-cunostinte avansate de limba GERMANA;
-cunostinte bune de limba ENGLEZA;
-atitudine proactiva;
-dorinta de a se dezvolta profesional alaturi de o echipa tanara si dinamica.

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial foarte atractiv!

Firma Job Connect s-a nascut din dorinta de a face posibila intalnirea oamenilor meniti sa lucreze impreuna.

Oferim urmatoarele servicii:
- recrutare si selectie de personal;
- leasing de personal;
- training si consultanta;
- evaluare psihologica;
- solutii de finantare in HR.