Agenti asigurari

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Postul agent de asigurari este pentru persoane dinamice, motivate de dorinta de castig nelimitat si de dezvoltare personala si profesionala.

CERINTE

Vinde produsele si serviciile companiei;
Prospecteaza piata pentru a descoperi noi clienti;
Determina necesitatile specifice ale clientilor;
Elaboreaza solutii adecvate necesitatilor;
Gestionarea portofoliului de clienti
Promovarea produselor si serviciilor companiei pe anumite segmente de piata si incheierea diferitelor tipuri de contracte
Consilierea clientilor in legatura cu cele mai potrivite pachete investitionale, in functie de cerintele acestora

BENEFICII OFERITE

Oferirea de cotatii rapid pentru toate societatile de asigurare
Posibilitatea incheierii de polite pentru toate societatile de asigurare
Program de emitere rapida a politelor
Posibilitati de castiguri nelimitate in functie de contractele incheiate;
Mediu de lucru profesional si concurential;
Plan de cariera;
Bonusuri din programe motivationale;
Posibilitati de dezvoltare profesionala si in domeniul asigurarilor