Agent Vanzarii pentru Servicii de Medicina Muncii

HRDynamics

Job expirat

RESPONSABILITATI

-promovarea si mentinerea vanzarilor in zona alocata
-identificarea de noi clienti
-gestionarea si dezvoltarea portofoliului de clienti
-realizarea de rapoarte specifice
-analiza pietei si a concurentei
-mentinerea relatiilor cu clientii pe teritoriul arondat
-promovarera imaginii si produselor companiei in conformitate cu cerintele si standardele acesteia in zona alocata
-realizarea target-ului

CERINTE

-Experienta in vanzari
-Domiciliul stabil in bucuresti
-Abilitati foarte bune de comunicare, prezentare si negociere;
-Atitudine pro-activa, orientare catre clienti si catre gasirea solutiilor;
-Cunostinte operare PC ( Pachetul Office )
-Aspect profesional –business

Constinuie Avantaje:
-Absolvent de Medicina, Chimie, Biochimie sau alte studii conexe;
-Carnet conducere cat. B
-Experienta pe o pozitie similara
-Cunoasterea unei limbi straine de circulatie internationala
-Disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII OFERITE

-Carte de munca
-Mediu de lucru profesionist
-Oportunitatea de a lucra alaturi de echipa unita si de a creste profesional;
-Acces gratuit in cadrul clinicii la toate serviciile de specialitate( asistenta medicala gratuita)
-Se ofera masina si telefon mobil .

HR Dynamics este o firma tanara care se bucura deja de o activitate intensa in domeniul Resurse Umane (HR).
Am intrat pe aceasta piata propunandu-ne sa oferim servicii de calitate tuturor clientilor nostri, sa fim receptivi la dorintele si necesitatile dvs., dar cel mai important sa va tratam asa cum ne dorim noi sa fim tratati in calitate de clienti!