AGENT VANZARI - zona Olt, Dolj, Gorj, Valcea, Caras-Severin

TITAN S.A.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Obtinerea de noi clienti pentru companie prin semnarea de noi contracte;
Colectarea de informatii din piata cu privire la mediul concurential;
Intocmirea raportului zilnic de activitate;
Vizitarea clientilor de pe zona alocata;
Rezolvarea problemelor aparute in cel mai scurt timp; Incasarea soldurilor;
Transmiterea comenzilor obtinute;
Respectarea politicilor companiei;

CERINTE

Experienta de minimum 3 ani in vanzari bussines to bussines, produse pentru uz industrial, de preferinta in industria de morarit si panificatie;
Disponibilitate deplasare in interiorul zonei;
Permis de conducere categoria B;
Limba engleza-nivel mediu;
Seriozitate, corectitudine, atentie la detalii;
Abilitati de comunicare si raportare;
Determinare in obtinerea de rezultate.

BENEFICII OFERITE

Se ofera salariu atractiv + comision din vanzari + bonuri de masa;
Masina;
Telefon.

DESCRIEREA FIRMEI

Morarit-Panificatie