Agent vanzari vacante

Schneider Travel

Job expirat

RESPONSABILITATI

- competenta organizatorica
- responsabilitate
- cunosterea in profunzime a servicilor vandute
- spirit de initiativa si adaptare
- capacitate de a intui psihologia clientului
- experienta in vanzari directe
- abilitati de comunicare
- prezenta placuta
- constituie avantaj experienta ca agent turism intr-o agentie de turism

CERINTE

- contactarea directa a potentialilor clienti
- consilierea clientului pentru a gasi cele mai potrivite oferte turistice
- incheierea de contracte de vanzare pachete turistice
- mentinerea legaturii cu portofoliul de clienti
- extinderea bazei de clienti

BENEFICII OFERITE

- comision din vanzari
- castig nelimitat
- program flexibil de lucru

Agentia de turism On Line Schneider Travel implementeaza in Romania un nou concept de vanzari directe pentru pachete turistice.
Agentia de turism On Line Schneider Travel vine cu cele mai bune oferte de pachete turistice, pentru Turcia, Bulgaria, Egipt, Grecia, Spania, etc.
Schneider Travel iti ofera acum sansa de castiguri nelimitate prin intermediul acestui nou concept.
E simplu !!! Convinge-ti apropiatii, cunostintele, prietenii, colegii de lucru, despre cele mai bune pachete turistice si beneficiezi de comisioane nelimitate.
Fara program de lucru (poti sa iti pastrezi locul de munca), fara obligatii, fara costuri.
Doar de tine depinde.
Vino alaturi de noi, vino alaturi de o echipa inovativa !!!