Agent vanzari tipografie in sistem de colaborare PFA

S.C. PDE STRATEGII SI INVESTITII S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

Suntem interesati de persoane abile in domeniul vanzarilor care sunt PFA, cu portofoliu de clienti, gata de a intra in lucru, agenti de vanzari in sistem de colaborare cu experienta gata sa se alature echipelor noastre.
Suntem in cautare de colaboratori in toate orasele cu populatie peste 10.000 de locuitori.

* Conditie obligatorie a agentului de vanzari
- trebuie sa fie persoana fizica autorizata PFA,SRL
- sau daca nu este trebuie sa devina PFA

* Responsabilitatiile agentului de vanzari
- Portofoliu propriu de clienti.
- Preluarea comenzilor de la clienti.
- Transmiterea comenzii la tipografia CopyColor
- Urmarirea platii de catre client

* Beneficiile viitorului agent de vanzari
Plata se face in momentul platii de catre clieinti, in aceiasi zi sau lunar, in ultima zi a lunii.
Comisionul va fi platit in functie de urmatorul targhet lunar:
1. vanzari intre 1 - 5.000 lei - comision de 15% la valori factura fara TVA;
2. vanzari intre 5.001 - 7.000 lei - comision de 17% la valori factura fara TVA;
3. vanzari intre 7.001 - 10.000 lei - comision de 20% la valori factura fara TVA;
4. vanzari peste 10.000 lei - comision de 25% la valori factura fara TVA.

Plata catre dumneavoastra se face in ziua platii comenzii de catre client sau lunar in ultima zi a lunii.

* Responsabilitatiile tipografiei
Plata comisionului imediat catre agentul de vanzari.
Realizarea comenzii in termen de maxim 24 de ore si trimiterea prin curier
Taxele de curieriat vor fi suportate de catre tipografia CopyColor.

Pentru alte detalii intrati pe site-ul Tipografiei CopyColor www.copycolor.ro sau scrieti-ne la office@copycolor.ro .

Va rugam sa aplicati doar daca doriti sa lucrati ca Persoana Fizica Aurorizata, I.I, S.R.L.

Aveti posibilitatea de a ne contacta si telefonic la numerele 021.241.11.31 si 0785.22.80.08.

CERINTE

- trebuie sa fie persoana fizica autorizata PFA,I.I.,SRL

BENEFICII OFERITE

- comision la incasarea facturilor de la clienti

Tipografie digitală și offset, Indoor și Outdoor are implementat Sistemul Management al Calității în conformitate cu ISO 9001:2008.
Tipografia CopyColor are o experiență vastă cu clienți de renume din domenii diferite de activitate de la cei din Administrația Publică și până la clienți importanți din domeniul privat.
Dispunem de echipamente de ultima generație ceea ce ne permite un timp de execuție foarte rapid. Personalul nostru are o experiență mare în domeniul tiparului digital, ceea ce va aduce un plus de rapiditate dar și garantarea calității execuției lucrării.
Prin urmare putem executa orice lucrare pe print digital în maxim 24 de ore la Cataloage, Pliante, Mape, Afișe, Invitații, Caiete pentru conferințe, Calendare, Cărți de vizită, Foi cu antet, Postere, Felicitări, Diplome, Plicuri, Etichete, Reviste, Flyere, Roll-uri, Bannere, Masch-uri, Materiale personalizate, etc.