AGENT VANZARI -TEREN

The Prince International SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Agent vanzare pentru teren.
Marketare piata si abordarea potentialilor clienti in vederea prezentarii gamei de produse a companiei si preluarea de comenzi, lansarea comenzilor in fabricatie, urmarirea comenzilor, urmarire livrare marfa, urmarire plata.

CERINTE

CEI CARE NU INDEPLINESC CERINTELE DE MAI JOS SUNT RUGATI SA NU TRIMITA CV!
- Studii medii / superioare
- Experienta de minimum 3 ani in domeniul vanzarilor pe un post de agent vanzare teren, in firme de mobilier- prezinta un avantaj.
- Permis de conducere cu vechime de minim 2 ani
- Limba engleza-cunostinte foarte bune (vorbit,scris,citit);
- Abilitati de negociere

BENEFICII OFERITE

- Salariu cu componenta variabila ce poate ajunge la 1000 euro, in functie de rezultatele obtinute.
Autoturism, telefon mobil, training, posibilitati de promovare.

Societate comerciala romano-germana, infiintat in anul 1994, produce si comercializeaza mobilier pentru birouri , are un numar de peste 50 angajati, cu spatii proprii de productie si de vanzare. Sediul Soseaua de Centura nr.20, Comuna TUNARI / ILFOV.