Agent Vanzari Telefonice - Piese auto - Inbound - Bucuresti

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Service auto Bucuresti angajam Agent Vanzari Telefonice.

Cerinte:
1. Minim 6 luni experienta in cel putin unul dintre urmatoarele 3 domenii:
-domeniul relatii clienti sau
-domeniul auto sau
-domeniul vanzarilor (indiferent de produs).
2. O buna cunoastere a limbii engleze (scris, citit, vorbit);
3. Carnet categoria B.

Responsabilitati:
-preluare apeluri clienti;
-oferirea de informatii despre piesa solicitata;
-activitati de asistare a echipelor de mecanici;
-activitati de predare-primire de catre service a autoturismelor clientilor;
-activitati de promovare.

Experienta in domeniul auto reprezinta un avantaj.

CERINTE

-domeniul vanzarilor (indiferent de produsul/serviciul comercializat).
2. O buna cunoastere a limbii engleze (scris, citit, vorbit).

BENEFICII OFERITE

-Salariu fix;
-Bonusuri de performanta;
-Training.

Se incheie contract de munca.