Agent vanzari (tamplarie PVC)

ALICAT CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati

- identifica noi clienti, dezvolta si consolideaza portofoliul de clienti;
- mentinerea legaturii cu clientii actuali;
- responsabilitate pentru cresterea volumului de vanzari;
- reprezentarea si promovarea serviciilor si produselor in concordanta cu strategia companiei;
- prezentarea in mod profesional a serviciilor pe care departamentul de vanzari le ofera potentialilor clienti;

CERINTE

- studii universitare;
- experienta relevanta in vanzari (experienta in vanzarea / comercializarea materialelor de constructii reprezinta un avantaj semnificativ).
- abiliati foarte bune de comunicare si negociere;
- flexibilitate, simt comercial, orientare catre necesitatile clientilor;
- ambitie, initiativa si competitivitate;
- dinamism si disponibilitate la efort prelungit;
- disponibilitate pentru deplasari si permis de conducere categoria B;
- abilitati operare PC;

BENEFICII OFERITE

Pachet motivational:
- salariu fix initial 900 RON + comision din vanzari;
- masina si telefon de serviciu;
- mediu profesional competitiv.

servicii de consultanta in domeniul resurselor umane, protectiei muncii si juridic