Agent vanzari si Reprezentant/a Showroom

SC CarolCristi SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Administreaza si dezvolta portofoliul de clienti ai companiei;
Direct responsabil in promovarea produselor;
Administreaza si solutioneaza solicitarile clientilor, comenzile catre furnizor si magazie
Contribuie la dezvoltarea strategiei companiei, promovarea produselor.
Participa activ la dezvoltarea companiei si a portofoliului de clienti ai acesteia

CERINTE

Studii medii sau superioare finalizate
• Posesor carnet categoria B, fara incidente in trafic ( ptr agent vanzari)
• Capacitatea de a stabili pe termen lung relatii comerciale cu partenerii
• Bune abilitati de relationare si de prezentare precum si o buna capacitate de adaptare si de intelegere rapida a cerintelor companiei privind idezvoltarea relatiilor comerciale
• Persoana proactiva, puternic motivata, entuziasta
• Persoana cu un inalt nivel al increderii in sine, tenace, orientata spre indeplinirea obiectivelor propuse

Punctul de lucru: Ploiesti, Potigrafu, Bucuresti
(Valea Cascadelor)

BENEFICII OFERITE

Pachet salarial motivant (salariu fix + bonusuri din vanzari);
Telefon mobil si masina de serviciu (ptr agent de vanzari);
Echipa tanara si posibilitatea de promovare.

Punct de lucru: Ploiesti si Bucuresti (Valea Cascadelor).

Societetate care activeaza in sectorul comercial cu sedii in Ploiesti, Bucuresti.
Este o companie tanara in plina dezvoltare.