Agent vanzari servicii web

SolNet Design

Job expirat

RESPONSABILITATI

- agent de vanzari servicii web
- dorim formarea unei echipe tinere pentru departamentul vanzari
- dezvoltarea portofoliului de clienti si urmarirea realizarii planului de vanzari lunar
- prezentarea, promovarea si vanzarea serviciilor si produselor in conformitate cu standardele si politicile comerciale
- firma noastra se asteapta de la angajat sa aduca noi clienti pentru care firma sa ofere servicii si produse

CERINTE

- identificarea de noi clienti si prezentarea ofertelor
- creativitate in gasirea de noi clienti si hotarare in a-i aborda prin orice metoda: e-mail, telefonic, contact direct, etc.
- rezistent la munca in conditii de stres, perseverent si dornic de castiguri cat mai mari
- experienta in vanzari directe sau servicii constitue un avantaj
- abilitati de negociere si ofertare contracte
- abilitati de lucru in echipa
- orientare spre rezultate
- capacitate foarte buna de comunicare si relationare cu clientii
- capacitate rapida de decizie
- personalitate placuta, energica, gandire pozitiva, amabilitate si eficienta
- minime cunostinte IT (cunostintele despre domeniul IT, software, internet se vor dobandi pe parcursul perioadei de proba)

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + comision din valoarea contractelor incheiate + bonus target
- contract de munca
- program de lucru flexibil, cu posibilitate de a lucra si de acasa.
- training gratuit
- pachet de bonusuri motivant
- sistem de comisionare performant
- telefon, laptop, masina de serviciu in functie de rezultate
- posibilitate de avansare catre functia de manager departament de vanzari

Suntem o companie dedicata serviciilor si solutiilor pe internet, pentru orice domeniu de activitate, care se adreseaza persoanelor fizice, firmelor, institutiilor de stat.
Oferim garantia unui proces de inovatie continua, o comunicare excelenta si concretizare a planului de lucru.
Serviciile si produsele pe care le punem la dispozitie garanteaza ca afacerea ta va fi remarcata si va inregistra un succes important. Noi nu realizam doar site-uri, ci punem bazele unei prezente online puternice pentru compania ta. Suntem buni si la campaniile de marketing si promovare online.
Serviciile oferite de noi sunt: realizarea de aplicatii web profesionale, site-uri, magazine online, inregistrare domenii web, gazduire web, SEO, marketing online, promovare Google, software billing, branding, concepere si executare materiale publicitare.
Noi te ajutam sa devii un brand! Daca reusesti sa fii un brand in industria in care activezi, este mult mai usor sa vinzi si sa obtii venituri mai mari.