Agent vanzari servicii web

Netware Global Solution

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul este in cadrul departamentului de vanzari si consta in vanzarea de pachete webdesign, magazine online, SEO si software de billing.
Responsabilitati: Identificarea potentialilor clienti, crearea unui portofoliu de clienti, incheierea contractelor, managementul acestora.

CERINTE

Persoana dinamica, serioasa, perseverenta.
Bune abilitati de comunicare si relationare,
Utilizare PC la nivel mediu
Minim studii medii.
Conexiune buna la internet, o parte din activitate fiind realizata prin intermediul mijloacelor de comunicare online.

BENEFICII OFERITE

Contract de comision lunar pentru primele 3 luni.
Decontare telefon intr-un plafon maxim si abonament transport.
In functie de atingerea targetul stabilit, contract cu salariu fix plus comision, la care se adauga alte facilitati: telefon, laptop, masina de serviciu in functie de rezultate.
Comisionare avantajoasa cu posibilitate de avansare catre functia de manager regional de vanzari.

Suntem o companie de servicii IT si web developement care se adreseaza persoanelor fizice,firmelor,institutiilor de stat.
Serviciile oferite de noi:realizarea de siteuri profesionale,magazine online, achizitionare domeniu web,hosting,SEO,marketing online,publicitate.