AGENT VANZARI SERVICII WEB

ACTIV RECRUITMENT GRUP

Job expirat

RESPONSABILITATI

Jobul este in cadrul departamentului de vanzari si consta in vanzarea de pachete webdesign, magazine online si SEO.
Responsabilitati: Identificarea potentialilor clienti, crearea unui portofoliu de clienti, incheierea contractelor, managementul acestora.

CERINTE

Experienta anterioara in promovarea serviciilor de Web Design/ SEO- MIN 2 ANI
Persoana dinamica, serioasa, perseverenta.
Bune abilitati de comunicare si relationare,

BENEFICII OFERITE

Contract de comision lunar pentru VARIANTA - COLABORARE
In functie de atingerea targetul stabilit, contract cu salariu fix plus comision, la care se adauga alte facilitati: telefon, laptop, masina de serviciu in functie de rezultate.
Comisionare avantajoasa cu posibilitate de avansare

DESCRIEREA FIRMEI

www.activrecruitment.ro

Servicii de recrutare si selectie personal, executive search, head-hunting, evaluare psiho-profesionala, outplacement si consultanta in domeniul resurselor umane. Servicii personalizate, pentru a se potrivi cu fiecare dintre cerintele specifice ale partenerilor nostri.

Ceea ce ne diferentiaza de concurenta este pasiunea pentru domeniul resurselor umane!