Agent Vanzari Servicii Securitate

Astra Nova Security

Job expirat

RESPONSABILITATI

Prospectarea pietei si stabilirea contactelor cu potentialii clienti;
Stabilirea si desfasurarea intalnirilor in vederea prezentarii produselor oferite de companie;
Atingerea target-ului saptamanal/lunar de activitate;
Reprezentarea cu profesionalism a companiei si extinderea portofoliului de clienti;
Mentinerea relatiei cu clientul si adaptarea ofertei in permanenta, in functie de nevoile de securitatea ale acestuia etc.
Oportunitatea de a lucra intr-un mediu dinamic, profesional, intr-un grup de investitii cu peste 20 de ani de activitate, precum si de dezvoltare personala si profesionala.

CERINTE

Pentru posturile vacante se cauta numai persoane feminine cu sau fara experienta in domeniul vanzarilor/ serviciilor de securitate.
Studii medii/superioare;
Disponibilitate pentru activitate de teren/deplasari

BENEFICII OFERITE

Salariu atractiv, motivant . Bonusuri in functie de realizari.

DESCRIEREA FIRMEI

DESCRIEREA COMPANIEI:
S.C. ASTRA NOVA SECURITY S.A. are ca domeniu de activitate urmatoarele :
-paza si protectie;
-instalarea sistemelor de securitate (C.C.T.V., sisteme alarmare la efractie, sisteme de control acces, automatizari, protectie perimetrala, videointerfonie, etc.);
-monitorizare si interventie rapida.