Agent vanzari servicii protectia muncii

Work protection Business

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
- prezentarea, promovarea si vanzarea serviciilor companiei;
- mentinerea relatiilor cu clientii existenti;
- prospectarea pietei pentru identificarea de noi clienti;
- realizarea targetului de vanzari stabilit;
- analize de piata privind concurenta, preturi;
- respectarea termenelor limita;
- furnizarea de rapoarte de activitate saptamanale catre manager

CERINTE

- experienta in vanzari de minim 2 ani (experienta in servicii de protectia muncii reprezinta un avantaj);
- studiile superioare reprezinta un avantaj;
- cunostinte de operare PC;
- cunoasterea limbii engleze la nivel mediu - prezinta un avantaj;
- abilitati de comunicare, orientare catre client;
- spirit antreprenorial, gandire strategica, initiativa;
- seriozitate, implicare, atitudine proactiva.

BENEFICII OFERITE

- salariu fix plus comision din vanzari;

DESCRIEREA FIRMEI

Companie de prestari servicii protectia muncii