AGENT VANZARI SERVICII PAZA SI PROTECTIE

DDV PERFECT CONCEPT

Job expirat

RESPONSABILITATI

Pozitia selectata, are ca obiectiv principal promovarea produselor si serviciilor oferite de companie catre companii multinationale sau nationale, precum si intretinerea relatiilor de afaceri cu conducerea acestora.

Alte atributii specifice postului:

- atingerea obiectivelor de vânzări;
- promoveaza produsele și serviciile companiei (ofertare, negociere, promovare);
- identificarea de noi oportunități pentru dezvoltarea mediului de afaceri: clienți și piețe noi;
- elaborareaza și propune oferte și contracte la clienti din portofoliul atribuit;
- stabileste o interfață optimă între clienți și companie;
- urmareste încasarile;
- executa rapoartele periodice solicitate de directorul comercial pentru activitatea sa;
- participa la intocmirea dosarelor de licitații si pregătește documentația necesară;
- participa la traininguri periodice de vanzari;

CERINTE

- Bune abilitati de comunicare, negociere si vanzare;
- Bune abilitati de prezentare si relationare; - Flexibilitate si disponibilitate pentru deplasari pe teren, in Bucuresti sau in tara;
- Experienta invanzaride servicii de securitate poate constitui un avantaj;
- Gândire conceptuală și analitică, capacitate de sinteză;
- Fluent in limba engleza
- Permis de conducere.

BENEFICII OFERITE

- Venit foarte motivant (venit fix si variabil) in functie de realizari, conform grilei de comisionare;
- Posibilitatea dezvoltarii unui plan de cariera
- posibilitate de avansare ca si Coordonator Echipa de Vanzari sau Director zonal de vanzari;
- suport logistic in procesul de vanzare.

PERFECT GUARD este o companie de elita structurata pe principii solide, ce stau la baza activitatii principale a societatii de paza si protectie.

Activitatea firmei este sustinuta de cadre de conducere cu o bogata experienta de specialitate, iar personalul de paza este in permanenta pregatit si verificat.

Firma noastra este prezenta pe piata serviciilor de securitate pe intreg teritoriul tarii, oferind o gama larga de servicii din care enumeram: paza cu agent, paza la evenimente, paza canina, garda de corp, consultanta.

Misiunea companiei nostre este:
- sa oferim “servicii perfecte” si de o calitate ireprosabila
- sa ne dezvoltam permanent serviciile
- sa investim in tehnologii si in specializarea personalului
- sa identificam permanent nevoile clientilor
- sa ocupam un loc important in piata furnizorilor de servicii de securitate

Valorile companiei:
- respect
- performanta
- echipa
- legalitate
- profesionalism
- accesibilitate