Agent vanzari servicii

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Participa la realizarea strategiei de vanzari.
Mentine relatiile cu clientii actuali.
Incheie contracte cu noi clienti.
Redacteaza si urmareste oferte si materiale de vanzare, drafturi de contracte.
Negociaza conditiile de contractare
Promoveaza imaginea companiei.

CERINTE

Studii superioare (student).
Domiciliu stabil in Bucuresti.
Persoana tanara, flexibila, dinamica, inteligenta, foarte hotarata sa faca multi bani.
Tinuta business.
Abilitati evidente de comunicare si negociere.
Capabil sa vanda orice oricui.
Ambitios, persuasiv (dat afara de usa intra pe geam), punctual.
Cunostinte de limba engleza (fluent).
Cunostinte temeinice de Word, Excel, Powerpoint, Outlook.
Masina proprie constituie un avantaj.
Simtul umorului.

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision, initial se deconteaza transportul si telefonul folosite in interes de serviciu, in perspectiva telefon si masina de serviciu.