Agent Vanzari- Service Auto

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

1. Implementarea planului de vanzari pentru aria in care activeaza
2. Creearea, mentinerea si dezvoltarea relatiilor de afaceri cu partenerii vechi sau noi
3. Redactarea specificatiilor tehnice si comerciale ale contractelor
4. Urmarirea derularii proiectelor si a implementarii acestora in stransa legatura cu echipa tehnica
5. Realizeaza activitatile necesare pentru a indeplini obiectivele individuale si de companie (comenzi, volum de vanzari, cota de piata, brand awareness)
6. Deruleaza analize de piata periodice, raportari si planuri de actiune
7. Actualizeaza permanent baza de date cu clienti sai potentiali clienti
8. Reprezinta compania la targuri, expozitii sau simpozioane atat in tara cat si in afara tarii

CERINTE

1. Studii universitare in domeniul tehnic sau economic

2. Minim trei ani experienta in vanzari

3. Minim un an experienta in vanzari in domeniul echipamentelor dedicate service-urilor auto sau altele specifice industriei auto
4. Foarte bune cunostinte de limba engleza (germana reprezinta un avantaj)
5. Foarte bune abilitati de prezentare, comunicare, negociere, persuasiune, organizare si planificare 9.00 -18.00 (cu deplasari in tara)

BENEFICII OFERITE

Salariu net:parte fixa plus comision - negociabil
Alte beneficii:masina de serviciu, telefon mobil, bonuri de masa, asigurare privata de sanatate.

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!