Agent Vanzari-Sales Reprezentative

Smart Recrutare si Training

Job expirat

RESPONSABILITATI

OBIECTIVELE ACTIVITATII:
Derularea unei activitati corecte, profesioniste in firma, derularea optima a proiectelor
Cresterea profitului si a volumului de vanzare al firmei
Castigarea de noi clienti

CERINTE

Cerinte:
- PC - Word, Excel, browsere de internet
- Cunostinte de marketing, vanzare, telesales
- Implicare activa in vanzare
- Carnet de conducere obligatoriu
- Foarte bune abilitati de comunicare
- Abilitati de a stabili relatii cu oamenii
- Personalitate deschisa - se relationeaza usor cu clientii potentiali - persoane necunoscute
- Disponibilitatea pentru activitati pe teren

BENEFICII OFERITE

-Salariu fix cu carte de munca, comision in functie de rezultate
-Telefon mobil
-Conditii de lucru moderne
-Echipa profesionista
-Atmosfera de lucru excelenta
-Masina de servici dupa luna de proba

Companie de recrutare si training.Recrutam ,selectam si formam profesionisti pentru colaboratorii nostrii.Daca noi nu avem solutii nimeni nu are.