Agent Vanzari Salariu fix + comision

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Se cauta agent de vanzari cu experienta, pentru vanzarea de spatiu publicitar din ziarul companiei noastre.

Responsabilitati:
- Identificarea şi valorificarea potenţialului pieţei de vânzări
- Consolidarea /creşterea/ fidelizeaza numărului de clienţi
- Analiza cererilor clienţilor noi şi dezvoltarea unor idei pertinente privitoare la nevoile de comunicare ale acestora
- Realizarea/trimiterea ofertelor personalizate, cât şi a proiectelor speciale, adaptate la specificul şi domeniul de activitate al potenţialilor clienţi
- Urmărirea derulării ofertelor/comenzilor/apariţiilor pentru fiecare ediţie a ziarului.
- Urmărirea concurenţei şi strângerea de informaţii referitoare la piaţă

CERINTE

- Studii superioare
- Experienţă minim 2 ani în vânzări, din care minim un an în vânzări publicitate/media
- Excelente abilităţi de comunicare, responsabil, creativ, capacitate de a lucra în echipă

BENEFICII OFERITE

Salariu fix + comision din vanzari
Posibilitate de avansare

Cea mai faina echipa !