Agent vanzari/ Reprezentari vanzari

sc mvb.ro global advertising srl

Job expirat

RESPONSABILITATI

Responsabilitati:
-Prospectarea pietei, identificarea si dezvoltarea de noi oportunitati de afaceri;
-Dezvolta relatii de lucru apropiate cu clientii importanti, pastrand legatura cu acestia pentru a gasi oportunitati de crestere a vanzarilor.
- Vinde si ofera pe teren catre client oferta de produse si servicii mvb, cu scopul de a satisface nevoile clientilor in mod optim si de a creste veniturile.
-Contactarea de clienti noi si prezentarea ofertei firmei in scopul cresterii vanzarilor;

CERINTE

Profilul angajatului:
- Bune abilităţi de comunicare şi vânzare.
- Orientare către rezultate.
- Creativitate şi spirit de iniţiativă.
- Disponibilitatea de a se deplasa pe teren.
- Cunostintele in Corel DRAW reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

Avantaje:
- Telefon;
- Decontarea abonamentului RATB- daca este cazul.
- Salariu fix cu posibilitatea de a promova in urma interesului depus.
- Initierea in domeniul Advertising-ului si productiei publicitare;

Mvb.ro este o firma infiintata in 2010 care se ocupa cu o gama larga de servicii si productie pentru promovarea firmelor prin diverse modalitati, de la print digital la cel offset de la personalizari pe materiale textile pana la gravare laser cu finisari diverse.

MVB.RO este o alegere perfecta pentru cei care vor sa-si inceapa o cariera de succes in acest domeniu care este intr-o continua dezvoltare.