AGENT VANZARI (Ref: AVOT)

EUROJOBS Romania SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

-Vizitarea clientilor, prezentarea produselor firmei, intocmirea de oferte si vanzarea produselor;
-Cautarea de noi clienti;
-Respectarea targetului de vanzari stabilit impreuna cu directorul companiei;

CERINTE

-Studii medii, preferabil tehnice;
-Experienta in vanzari de unelte pneumatice si electrice constituie un avantaj;
-Cunostinte de limba engleza-nivel mediu;
-cunostinte de operare PC;
-Persoana dinamica, pro-activa, cu foarte bune abilitati de comunicare si relationare;
-disponibilitate de deplasare in tara;
-Carnet de conducere categ. B.

BENEFICII OFERITE

Mediu de lucru dinamic, posibilitati de dezvoltare profesionala

Companie renumita din Austria, lider international in domeniul serviciilor de consultanta in resurse umane, cauta pentru clientul sau Agenti de vanzari

Pentru mai multe detalii despre EUROJOBS va invitam sa vizitati:
www.eurojobs4you.com
www.eurojobs.at