Agent vanzari publicitate - program flexibil

STARTEGY

Job expirat

RESPONSABILITATI

Alatura-te echipei noastre in formare, toti tineri si frumosi. Vei beneficia de program flexibil, asa ca iti poti continua cursurile fara probleme (suntem studenti, deci stim ce zicem).

Sarcina ta principala va fi vanzarea de spatiu publicitar pe site-ul www.localuri.ro, prin contact direct cu potentialii clienti - manageri, directori sau patroni ai localurilor. Implica munca de teren in cea mai mare parte.

Pozitia este localizata in Bucuresti, raporteaza Directorului de Vanzari si, pentru inceput, nu are oameni in subordine. Demonstreaza-ti talentele si cine stie cat de sus poti ajunge, odata cu noi!

CERINTE

Ai nevoie abilitati de comunicare bine definite, trebuie sa fi o persoana dinamica, organizata. Punem accent pe seriozitate si corectitudine!

BENEFICII OFERITE

Pentru realizarea responsabilitatilor propuse, vei primi un comision foarte atractiv (25% din incasari), telefon mobil si bonusuri.