agent vanzari - publicitate online

adsama SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Acest anunt este adresat celor care au incredere in propriile forte si care isi doresc un parteneriat de munca flexibil si atractiv.

Esti bun:
- vanzator?
- relationezi usor cu oamenii?
- comunicator?

Daca ai raspuns DA la toate intrebarile aplica!

CERINTE

Job description:
- Vanzarea de publicitate online
- Vanzare de servicii de marketing prin internet
- prospectarea pietei si contactarea clientilor potentiali
- prezentarea, promovarea si vanzarea serviciilor companiei
- administrarea si dezvoltarea unui portofoliu de clienti
- serviciile noastre pot fi vandute impreuna cu orice alte produse
existente deja in portofoliul agentului, potrivindu-se oricarui tip de client

Cerinte:
- abilitati de comunicare si negociere
- detinerea unui portofoliu de clienti reprezinta un avantaj
- experienta obligatorie in vanzari directe de minim 1 an,
- orientare catre client, atitudine pro-activa
- dinamism si perseverenta in atingerea obiectivelor
- cunostinte de operare PC (Outlook, Word, Excel)

BENEFICII OFERITE

Oferta (bonusuri, beneficii):
- Salariu fix la realizarea obiectivelor si comision din vanzarile
peste obiectiv
- pachet de beneficii extrem de motivant fata de nivelul pietei,
proportional cu performantele obtinute program flexibil

aldence este o companie multinational ce activeaza in domeniul publicitatii online