agent vanzari publicitate

SC Sano SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- contactare si ofertare potentiali clienti
- semnarea contractelor de publicitate
- incasarea in timpul stabilit a tuturor facturilor de vanzare catre clienti

CERINTE

- siguranta de sine;
- abilitati de comunicare si negociere;
- atitudine pozitiva, dinamism, flexibilitate, orientare
spre rezultate ;
- capacitate de convingere, de persuasiune;
- bune capacitati de comunicare;
- responsabilitate, constiinciozitate, organizare;
- disponibilitate spre deplasari la sediul clientilor pentru negocierea/semnarea contractelor;
- cunostinte PC.

BENEFICII OFERITE

comision din vânzari între 30 - 50%, funcţie de nivelul de performanţă
program de lucru flexibil – îţi stabileşti singur orele de lucru
posibilităţi de promovare şi afirmare
In cazul in care, prin informatiile furnizate in CV-ul tau, ne vei convinge ca merita, te vom contacta.

Catalog on-line dedicat tuturor operatorilor din industria de curatenie (producatori, importatori, distribuitori, prestatori de servicii etc) ofera informatii complete despre furnizori, produse, servicii, etc. Companiile prezente in catalog isi pot reactualiza in timp real datele de contact si oferta de produse si servicii.