Agent vanzari publicitate

BUSINESS COURIER

Job expirat

RESPONSABILITATI

Vanzarea de solutii de promovare.
Persoanele selectate:
- vor fi colaboratori ;
- vor participarea la implementarea strategiei de vanzari a companiei;
- vor dezvolta portofoliul de clienti potrivit directiilor strategice
vor contacta direct potentialii clienti si vor vinde serviciile oferite de catre companie;
- vor fi responsabili de derularea contractelor existente si largirea paletei de servicii contractate de catre clienti;
- cunoasterea pietei si optimizarea permanenta a strategiilor de vanzare;

CERINTE

- Foarte bune abilitati de comunicare si negociere
- Bun organizator si coordonator
- Abilitate de a lucra simultan la mai multe proiecte
- Orientare spre rezultate si spre client
- Dorinta de reusita si dezvoltare profesionala

BENEFICII OFERITE

- Salariul se dicuta la interviu;
- Sanse de reusita si de dezvoltare profesionala;

DESCRIEREA FIRMEI

Servicii Curierat LOCAL - NATIONAL - INTERNATIONAL.