Agent Vanzari (presell Bucuresti)

Free Market Prodcom SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Posturi disponibile atit in varianta full-time cit si part-time
Portofoliu de clienti constituie avantaj
Prospectarea pietei in sectoarele 1-6

Urmarirea trendului pietei
Colectare de informatii legate de piata
Intocmirea de rapoarte specifice activitatii

Negociere cu clientii
Preluare comenzi, introducere comenzi primite
Mentinerea relatiei cu clientii
Promovarea produselor noi ale companiei, ofertelor speciale.

CERINTE

Experienta intr-un domeniu similar (vezi www.mysupermarket.ro)
Capacitate de organizare si planificare
Persoana dinamica
Pregatit pentru lucrul sub presiune si rezistenta la stres
Aptitudini de comunicare verbala si scrisa
Bune abilitati de comunicare
Un bun cunoscator Internet Explorer, Office.

BENEFICII OFERITE

Se va discuta la interviu in functie de varianta agreeata full-time/part-time ; salariu mediu ~ 400 eur

Free Market Prodcom este una dintre cele mai reprezentative companii de distributie pentru bunurile de larg consum, cu o experienta in distributie de peste 10 ani.