Agent Vanzari / Posibilitate Job FULL Time

S.C. Royal Web Investment S.R.L.

Job expirat

RESPONSABILITATI

- respectabil,corect,ambitios,serios
- dornic de a-si construi o cariera pe termen lung
- atitudine politicoasa fata de clienti
- abilitati de comunicare,negociere si vanzare

Despre Job ce trebuie sa faci :

1 Sa cauti toate firmele de transport persoane din zona arondata si nu numai.
2 Sa contactezi firmele si sa le faci oferta de promovare online pe unul din directoarele noastre online.

La fiecare firma introdusa primesti un comision care se negociaza.
Pana la primele 20 firme aduse in directoare se va lucra pe baza de comision.

Dupa primele 20 firme aduse la pret full se va semna un contract de munca cu un salar fix + telefon mobil + decont benzina sau dupa merite si nr de firme aduse masina de servicu.

Fiecare agent are posibilitatea sa ofere un discount intre 5% si 25% din pretul pachetului.

CERINTE

- dezvolta relatia cu clienti actuali si mareste portofoliul acestora
- negociaza si incheie contracte cu acestia
- respectarea disciplinei muncii
- telefon mobil
- posibilitatea de a lucra intr-un colectiv tanar

BENEFICII OFERITE

- telefon firma (dupa primele 5 firme aduse)pret full
- decontare benzina (dupa primele 10 15 firme aduse)pret full
- masina de servicu (dupa 30 35 firme inregistrate)pret full

Creare si dezvoltare pagini web si directoare. Marketing si Promovare online prin intermediul directoarelor online si portalurilor.