AGENT VANZARI PIESE SCHIMB AUTO

MERIDIAN

Job expirat

RESPONSABILITATI

Contactarea fiecarui client din portofoliu;
Identificarea de clienti noi;
Preluarea comenzilor de la client si transmiterea la departamentul facturare;
Efectuarea incasarilor de la clienti în termenele prevazute in contract;
Consilierea clientului.

CERINTE

Experienta in vanzari;
Abilitati de comunicare;
Rezistenta la stres, perseverenta.

BENEFICII OFERITE

Masina de serviciu, laptop, telefon;
Salariul garantat 400 euro brut , comisioni in functie de realizari.

Din dorinta de a fi cat mai aproape de clientii sai Meridian Dacia Renault prin cele doua locatii ale sale din Bucuresti respectiv din Berceni (str. Turnu Magurele nr. 58-60, Sector 4) si Militari (Bd. Iuliu Maniu nr.319-329, Sector 6) pune la dispozitie o variata gama de servicii la standarde occidentale.Printr-o echipa tanara si profesionista, stam la dispozitia dumneavostra pentru a va informa despre toate produsele si serviciile Dacia-Renault si a va ajuta sa luati cea mai buna decizie.Pentru mai multe detalii si informatii va invitam la sediile noastre.