Agent vanzari pentru zona Bucuresti

SC PAN GROUP SA

Job expirat

RESPONSABILITATI

- dezvoltarea colaborarii cu clientii
- realizarea obiectivelor companiei
- mentinerea si dezvoltarea relatiilor cu clientii din zona alocata (sector)
- promovarea produselor companiei la clientii din zona alocata (sector)
- administrarea si incasarea soldurilor

CERINTE

- experienta vanzari FMCG reprezinta un avantaj
- persoana dinamica, rezistenta la stres
- bune abilitati de comunicare
- initiativa, spirit de echipa
- persoana organizata, riguroasa, tenace
- posesor permis conducere categoria B;

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + bonus
- autoturism de serviciu
- telefon mobil
- mediu de lucru profesional intr-o echipa tanara si dimamica
- cariera intr-o companie in plina expansiune

Primul produc?tor industrial de crackers din Romania. Primul produc?tor industrial de brezel pe plan na?ional. Leader incontestabil pe ambele segmente . Cea mai mare companie de mor?rit ?i panifica?ie din sud-vestul
Romaniei…Dou? cuvinte: PAN GROUP.
Inc? de la infiin?are, in anul 1921, PAN GROUP s-a adaptat ?i s-a pozi?ionat drept un exemplu de seriozitate in randul celorlalte companii de profil, reu?ind s?-?i cl?deasc? o pozi?ie stabil?, avand un important cuvant de spus pe pia?a romaneasc?.
Gama larga de produse este comercializata sub marcile SALATINI, CAPOLLINI, ROLLINI D’ORO, TISMANA, DOLCE SI PAN GROUP, compania noastra are in prezent 1000 de angajati, este in plina dezvoltare, si de aceea dorim in permanenta sa ne completam echipa, recrutand profesionisti care impartasesc valorile noastre si care sunt gata sa contribuie la succesul companiei noastre.