Agent Vanzari pentru Clienti Directi, Cod N AVCD

NIMBLE CONSULTING

Job expirat

RESPONSABILITATI

Nimble Consulting recruteaza pentru clientul sau, tour operator specializat in comercializarea de pachete turistice in Europa, Agent vanzari pentru clienti directi.

Persoana care va ocupa postul de Agent vanzari pentru clienti directi va avea urmatoarele responsabilitati:

- Dezvolta portofoliul de clienti;
- Ofertare prompta a noilor clienti;
- Urmareste debitele clientilor;
- Participa la planul de marketing al departamentului sau (lunar si anual);
- Participa la crearea de materiale promotionale.

CERINTE

- Experienta in vanzari minim 2-3 ani;
- Limbi straine: engleza - nivel avansat, franceza - nivel mediu si greaca - cunostinte;
- Persoana deschisa, dornica sa invete si sa activeze intr-un mediu activ si dinamic;
- Cunostinte PC;
- Studii medii/superioare;
- Permis conducere.

BENEFICII OFERITE

- Mediu de lucru motivant;
- Pachet salarial atractiv format din salariu fix si comision.

Nimble Consulting este o companie tanara,in plina dezvoltare, care pune accentul pe profesionalism, seriozitate si promptitudine.
Pentru ca resursele umane se regasesc in toate actiunile, deciziile si succesele unei companii, Nimble Consulting va ofera sprijin total in ceea ce priveste:
-administrarea si evidenta de personal;
-recrutarea si selectia de personal;
-analiza si diagnoza organizationala;
-leasing de personal.

Puteti aplica si pe email:office@nimble.ro sau pe fax: 031/4027518 specificand codul jobului dorit.