Agent vanzari part-time

Platinum IT Era

Job expirat

RESPONSABILITATI

- prezentarea de servicii si pachete de servicii clientilor existenti si potentialilor clienti;
- mentinerea contactului cu clientii existenti si preluarea cererilor acestora.

CERINTE

- persoana deschisa, dezinhibata, ambitioasa, perseverenta;
- gandire pozitiva, profesionalism, buna cunoastere a codului bunelor maniere in business;
- experienta in vanzari reprezinta un avantaj.

BENEFICII OFERITE

- scolarizare gratuita in domeniul vanzarilor directe;
- program flexibil, cu posibilitatea de a lucra la domiciliu;
- salariu motivant 200 - 700 euro/luna, in functie de performante;
- posibilitati de avansare corelate cu nivelul de implicare.

Compania activeaza in domeniul IT&C, serviciile de baza fiind web-design si mentenanta IT; Platinum IT Era este prima si singura companie autohtona ce aduce pe piata online din Romania un concept inovativ axat pe imagine si spectaculozitate: Platinum HD.