AGENT VANZARI Part-time

Confidential

Job expirat

RESPONSABILITATI

Oferim produse de calitate la preturi acesibile. Astfel puteti obtine vanzari mai mari, deoarece aproape oricine isi poate permite sa cumpere produsele noastre. De asemenea clientii tind sa devina fideli si sa revina sa cumpere aceste produse de la dumneavoastra, insemnand mai multe vanzari si mai mult profit pentru dumneavoastra

CERINTE

Pentru a va inscrie urmatii pasii:
Accesati situl http://www.MetropolitanS.ro

• Apasati pe “Creati-va cont!” in partea din stanga sus a sitului, sau butonul “Contul meu”

• Completati datele necesare. Daca nu aveti o adresa de e-mail scrieti in loc numele dumneavoastra urmat de @MetropolitanS.ro.
Atentie !!!atunci cand va creati contul la "codul reprezenatntului care va recomandat" treceti urmatorul cod asa cum este el: HDF4MdLk
• Apasati “Continua”
Daca ati introdus toate informatiile o sa vedeti o pagina de confirmare – “Contul dumneavoastra a fost creat!”
Odata ce v-ati creat cont, ca si nou client aveti 3 optiuni:

* Comandati setul de 5 cataloage la 5 lei sau 10 cataloage la 7.5 lei. Aceste cataloage le veti plati in viitor din bonusul dumneavoastra.

* Comandati direct produse in valoare de cel putin 100 de lei la pretul cu discount si primiti setul de testere de parfumuri gratuit.
* sau comandati doar 1 catalog

BENEFICII OFERITE

Valoarea minima a comenzilor este de 100 lei la pretul cu discount. Castigul dumneavoastra il obtineti din diferenta dintre pretul pe care il platiti cand luati produsele de la noi si pretul din catalog la care vindeti produsele clientilor dumneavoastra. Astfel la o comanda de 100 de lei castigati 33 de lei
Daca inscrieti o persoana in retea primiti 10% din vanzarile acelei persoane. Sa presupunem ca dvs ati recrutat-o pe d-na Popescu si d-na Popescu la randul ei a inscris-o pe d-na Ionescu. In acest caz veti primi 10% bonus din vanzarile d-nei Popescu si 5% din vanzarile d-nei Ionescu. Primiti bonus de la toate nivelurile retelei dumneavoastra dupa cum urmeaza: nivelul 1 – 10%, nivelul 2 – 5%, nivelul 3 – 2.5%, nivelul 4 – 1.25%, nivelul 5 - 0.62% etc.