Agent vanzari papetarie, birotica

SKILL TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Implementeaza strategia de vanzari a produselor companiei: papetarie, birotica si rechizite.
- Identifica potentialii clienti si mentine relatia prefesionala cu acestia
- Se deplaseaza la sediul clientulu pentru vizite si prezentari
- Semneaza si negociaza contracte
- Colaboreaza direct cu echipa de suport pentru a satisface nevoile clientilor
- Pastreaza relatia cu clientii din portofoliu si ofera suport

CERINTE

- Experienta in vanzari
- Experienta in domeniul papetarie
- Comunicativitate
- Proactivitate

BENEFICII OFERITE

- Salariu fix
- Comision din vanzari
- Bonus lunar in functie de performante
- Telefon
- Masina de serviciu
- Training-uri de perfectionare

Skill Team este o companie specializata in domeniul resurselor umane. Echipa de specialisti livreaza cu succes, servicii de training, recrutare si selectie, consultanta HR. Deruleaza proiecte de ridicare a standardelor profesionale in domeniul resurselor umane si de promovare a importantei profesiei de om de resurse umane.