Agent vanzari online

Prologue Advertising

Job expirat

RESPONSABILITATI

• Prezentare, promovare, vanzare servicii online Prologue
• Identificare clienti, stabilire intalniri, dezvoltare portofoliu clienti
• Elaborare prezentare oferte in functie de nevoile clientilor
• Participare la negocieri, intocmirea contractului, semnarea acetuia de catre clienti
• Participare activa la planificarea si implementarea strategiei de vanzari
• Urmarirea concurentei si strangerea informatiilor de pe piata
• Realizare propunere oferta pentru client
• Urmarirea realizarii planului de vanzari lunar.

CERINTE

Candidatul va trebui sa se ocupe de vanzari si mentinerea relatiei cu clientii:
- administrare si extindere portofoliu clienti;
- negociere si mentinere a relatiei cu acestia;
- identifica noi clienti, ii contacteaza, se intalneste si negociaza cu acestia;
- furnizeaza permanent feedback pentru imbunatatirea strategiei de marketing, astfel incat sa obtina rezultate cat mai bune si, automat, un bonus mai mare.

BENEFICII OFERITE

- Salariu = Fix + Bonus in functie de vanzari
- Transport gratuit
- Telefon mobil
- Laptop
- Salariul fix se renegociaza dupa cele 3 luni in functie de performante.

DESCRIEREA FIRMEI

Agentie de publicitate full service online
www.prologue.ro