Agent vanzari multinationala constructii

TOP ASSISTANTS

Job expirat

RESPONSABILITATI

Concepe, implementeaza, monitorizeaza si evalueaza strategia
- coordoneaza cu eficienta si responsabilitate intreaga activitate de vanzari
- Analizeaza vanzarile catre clientii distribuitori si identifica masurile necesare largirii gamei de produse distribuite;
- monitorizeaza in permanenta piata, elaboreaza strategii pentru optimizarea planului/sistemului de vanzari, cresterea vanzarilor;
- Raportare prompta a informatiilor din piata (clienti potentiali, concurenta etc.)

CERINTE

Experienta relevanta in domeniul vanzarilor min. 2ani
- Cunostinte solide in constructii si eficienta a tehnicilor de vanzare si negociere.
- Experienta in conceperea de programe/strategii de vanzare
Aptitudini de planificare, organizare si stabilire a prioritatilor.
- Orientare strategica.
- Abilitatea de a lua decizii, de a inova.
- Atitudine pozitiva, persoana dinamica.
- Cooperare si lucru in echipa.
- lb. engleza
- experienta profesionala.

BENEFICII OFERITE

Salariu motivant
Mediu de lucru placut
Toate celelalte beneficii se vor discuta la interviu

DESCRIEREA FIRMEI

TOP ASSISTANTS - PERFORMANCE IN ASSISTANCE!

Suntem tineri pentru ca lucram cu oameni tineri.

Suntem recomandati de marea majoritate a candidatilor pentru ca ne pasa, iar noi recomandam la randul nostru.

Suntem singura agentie de recrutare din Romania focusata pe personalul tanar, dar nu numai.

Esti inca student, dar vrei sa lucrezi, ai absolvit o facultate si vrei un job bun, lucrezi deja dar cauti o noua provocare?

Trimite-ne un CV si te vom surprinde cu oferte de la cele mai importante companii de pe piata.

www.top-assistants.ro

office@top-assistants.ro

contact@top-assistants.ro