AGENT VANZARI METROPOLITAN/MLM(multilevelmarketing) LUCREAZA LA DIMICILIU

Metropolitan

Job expirat

RESPONSABILITATI

Alatura-te celei mai mari si mai eficiente echipe din Metropolitan, unde poti beneficia de suport continuu, ajutor in formarea unei echipe personale si in vanzari! Garantez succesul daca esti hotarat sa investesti una, doua ore pe zi in aceasta activitate. Eu o sa te invat ce trebuie sa faci!

Metropolitan este singura firma care iti da bonusul de retea CASH, indiferent de suma acumulata.
Compania comercializeaza produse de parfumerie, cosmetice si bijuterii prin sistemul de vanzari directe. Ofera produse de calitate la preturi mult mai mici decat companiile competitoare.

Job-ul presupune formarea unui portofoliu de clienti, strangerea de comenzi pe baza unui catalog, incasarea banilor, formarea unei retele personale (optional).

Oferta o poti gasi pe www.metropolitans.ro.
Catalogul: http://www.metropolitans.ro/catalog/web%20catalogue/index.htm.

CERINTE

BENEFICII OFERITE

- este singura firma care iti da bonusul de retea CASH, indiferent de suma acumulata
- procent de 25% - 30% din vanzarile tale
- inscrierea este gratuita
- transport gratuit
- nu trebuie sa semnezi contract, nu ti se solicita nici un act
- sistem transparent de acordare a bonusurilor

Se ofera 2 modalitati de recompense in functie de structura si vanzarile retelei.
1. Recrutare: daca inscrii o persoana in retea primesti 10% din vanzarile acelei persoane. Aceasta valoare se poate deduce din valoarea comenzilor tale sau se livreaza intr-un cont bancar pe care il comunici firmei.
2. Coordonare: un coordonator este responsabil de activitatea a cel putin 5 reprezentanti recomandati de el, si el insusi trebuie sa aiba comenzi lunare. Un coordonator e responsabil de vanzari de minim 600 RON in fiecare luna, vanzari proprii sau si ale reprezentantilor sai. Pentru aceasta activitate el primeste 10% discount suplimentar fata de reprezentanti.
3. Manager de retea: sa presupunem ca ai recrutat-o pe d-na Popescu si d-na Popescu la randul ei a inscris-o pe d-na Ionescu. In acest caz vei primi 10% bonus din vanzarile d-nei Popescu si 5% din vanzarile d-nei Ionescu. Primiti bonus de la toate nivelurile retelei tale dupa cum urmeaza:

Nivel Bonusul tau ca procent din vanzarile nivelului
a) 10.0 % - de la cei inscrisi direct de tine
b) 5.00 % - de la cei inscrisi de cei de la punctul "a"
c) .2.50 % - de la cei inscrisi de la punctul "b"
d) 1.25 % - de la cei inscrisi de la punctul "c"
e) 0.63 % - de la cei inscrisi de la punctul "d"

BONUSUL SE POATE LUA CASH, indiferent de suma acumulata !!!
Muncind cateva ore pe saptamana, dupa cateva luni de activitate, se poate atinge un venit fix de 1000-2000 Euro.

DESCRIEREA FIRMEI

Vindem produse cosmetice