Agent Vanzari Materiale Promotionale/Productie Publicitara

SC ROD PRINT SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

Job-ul implica:
- activitate de vanzari in domeniul productiei publicitare ( pliante, flyere, carti de vizita, mape, agende, afise, plicuri etc );

Reprezentantul de vanzari are urmatoarele sarcini si atributii:

-prospecteaza piata si identifica noi clienti

-castigare de clienti noi ca urmare a initiativei si demersurilor proprii

-viziteaza clientii potentiali si prezinta produsele si serviciile companiei

-actioneaza in permanenta in vederea cresterii numarului de clienti

CERINTE

- abilitati in comunicare, usurinta in initierea si dezvoltarea relatiilor interpersonale, bun negociator;
- atitudine pozitiva, initiativa, dinamism, perseverenta;

- aspect profesional-business;

- cunostinte minime gama ADOBE ( photoshop, indesign, illustrator) constituie un avantaj;

BENEFICII OFERITE

- salariu fix + comision din vanzari
- telefon de serviciu
- transport decontat