Agent Vanzari/Marketing

HR Corporate Development

Job expirat

RESPONSABILITATI

Sunteti de parere ca sintagma ¿om de vanzari¿ vi se potriveste?
Sunteti o persoana sociabila si va place ceea ce faceti?
Daca doriti sa va alaturati unei echipe de profesionisti, prin expertiza dvs. in vanzari, asteptam CV-ul dumneavoastra.

Principalele responsabilitati ale postului:

- Prospecteaza piata pentru identificarea potentialilor clienti.
- Promoveaza serviciile oferite de firma (pachete de training, servicii de recrutare si selectie, administrare personal) si consiliaza clientii in alegerea deciziei optime.
- Negociaza contractele si supervizeaza derularea acestora.
- Dezvolta si gestioneaza portofoliul de clienti.
- Intocmeste si prezinta un raport periodic al evolutiei portofoliului de clienti.

CERINTE

- Limba engleza ¿ nivel avansat.
- Persoana comunicativa si dinamica, cu initiativa.
- Studii superioare de finalizate.
- Experienta in vanzari ¿ SERVICII ¿ prezinta avantaj.

BENEFICII OFERITE

- Salariu competitiv si comision.

HR Corporate Development este o companie specializata in furnizarea de servicii profesioniste de recrutare, consultanta si training in domeniul resurselor umane. Divizia de Recrutare HR Corporate Development doreste sa activeze ca un punct de intalnire intre Organizatii si Candidati, acordand ambelor parti respectul si atentia cuvenita. Divizia de Training HRCD isi propune sa raspunda nevoilor dumneavoastra de training prin oferte personalizate care sa reflecte contextul real in care angajatii dumneavoastra isi desfasoara activitatea zilnica.