AGENT VANZARI (locatie: ROMAERO)

SORRAL INTERNATIONAL SRL

Job expirat

RESPONSABILITATI

- gasire clienti pentru produse(gama diversa)
- procesare si lansare comenzi catre furnizori
- urmarirea comenzilor de aprovizionare lansate
- verificare documente aferente comenzilor de aprovizionare lansate(facturi, documente de calitate si conformitate)
- mentinerea relatiilor cu furnizorii

CERINTE

- studii medii cu diploma de bacalaureat (economice, tehnice)
- cunostinte operare PC, internet;
- abilitati de comunicare, relationare si invatare;
- persoana organizata, responsabila, obisnuita sa lucreze cu dead- line-uri stricte;
- limba engleza- nivel mediu
- munca de teren

BENEFICII OFERITE

- mediu de lucru dinamic, profesionist
- posibilitati de afirmare si promovare in cadrul unei companii solide

Grupul de firme UTI exista din 1990 pe piata romaneasca si are in componenta sa peste 60 de firme care, in functie de specificul obiectului de activitate, sunt structurate, in 4 divizii:
-Divizia de Sisteme de Securitate si Militare,
-Divizia IT&C,
-Divizia Instalatii si Constructii
-Divizia Mentenanta si Administrare.

S.C. SORRAL INTERNATIONAL S.R.L., firma componenta a grupului UTI este specializata in exportul si importul de echipamente si materiale, in activitati de logistica si depozit.

Pentru mai multe detalii, accesati www.uti.ro .