AGENT VANZARI - LIMBA BULGARA

SKILL TEAM

Job expirat

RESPONSABILITATI

- ofertare/promovare produse
- incheierea si urmarirea derularii contractelor
- prezenta in showroom-uri
- identificarea de potentiali clienti si mentinerea legaturii cu clientii existenti

CERINTE

- minim studii medii
- cunostinte PC
- cunostinte lb. bulgara la nivel avansat
- permis de conducere categoria B

BENEFICII OFERITE

- salariu fix motivant + comision
- diurna pentru calatorii
- cazare asigurata pentru persoanele care nu locuiesc in Bucuresti
- cursuri/traininguri in Bulgaria dupa angajare
- telefon, masina serviciu
- contract si carnet de munca

SKILL TEAM este o agentie de Resurse Umane care ofera solutii complete de personal. Serviciile firmei sunt concepute pentru a se adapta tuturor solicitarilor: recrutare, selectie, head-hunting, evaluare si testare psihologica, administrare de personal, training, leasing de personal, consultanta.

Identificam si recrutam profesionisti, testam calitatile, evaluam nivelul de experienta, propunem si dezvoltam sisteme de pregatire profesionala si motivationala, analizam echipa companiei client si dezvoltam actiuni stimulative la nivel organizational, oferim consultanta in domeniul Resurselor Umane.

Clientul nostru este o companie de home design de renume cu sediul in Bulgaria, care isi extinde activitatea si in Romania si este in cautare de persoane dinamice, ce isi doresc o cariera in domeniul vanzarilor, in cadrul unei companii de succes.