Agent Vanzari - LEASING OPERATIONAL SI RENT A CAR

Maof Group Ro

Job expirat

RESPONSABILITATI

- Intr-o societate de inchirieri auto, noua si dinamica, agentul de vanzari are urmatoarele responsabilitati:
- Va contacta eventualii clienti,
- Va identifica nevoile acestora,
- Va crea oferte personalizate.

CERINTE

- LEASING OPERATIONAL
- Experienta in domeniile: leasing financiar, vanzari auto, asigurari RCA
- Ablitati de comunicare si negociere
- Cunoasterea pietei de vanzari din acest domeniu
- Studiile superioare reprezinta un avantaj
- Limba engleza - nivel mediu
- Permis conducere categoria "B"
"RENT A CAR"
- Studii medii sau superioare
- Disponibilitate pentru program in schimburi
- Experienta in domeniul hotelier, turistic sau asigurari auto
- Serios si ordonat, deschis si amabil.
- Cunoaste bine de limba engleza, alte limbi reprezinta avantaj.
- Pot candida si studenti care pot indeplini o norma completa

BENEFICII OFERITE

- Masina de serviciu si in functie de realizari bonusuri substantiale.
- " RENT A CAR"
- In afara de salariu, in functie de realizari, vor primi bonusuri substantiale.
Salariu:
- 200 - 450 Euro

DESCRIEREA FIRMEI

Recrutare si selectie, leasing personal